Новини

на попередню сторiнку

У секретаря міськради Олександрії забрали партквиток за «аморальні вчинки»

У секретаря міськради Олександрії забрали партквиток за «аморальні вчинки»

Секретаря Олександрійської міської ради позбавили партійного квитка партії, від якої вона здобула депутатський мандат. Цю інформацію місцеві партійці оприлюднили у відповіді на офіційний запит місцевих активістів, повідомляють «Олександрійські новини».

«14 лютого ми звернулись у політичну партію і нам надали відповідь. У ній сказано, що Олену Богоявленську виключили з лав партії і нам пояснили чому це відбулось», - розповів Сергій Горбачов, керівник Кіровоградської обласної громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів…».

«Ми зацікавились діяльністю цієї особи тоді, коли вона намагалась не надати відповідь активістам нашої організації за допомогою фальшивих звинувачень у тому , що ми мовляв, з «денерів» та «еленерів». Суд тоді у секретаря ради ми виграли. Але нагадаю, що вона намагалась прикриватись цими відмовками і перешкоджала у доступі до інформації про роботу влади. Тепер ми поцікавились і її діяльністю, і сумісністю її слів та справ із діями колег по її партії», - розповів С.Горбачов.

Очільник громадської організації також надав текст відповіді в якій зазначено: «Богоявленська Олена Миколаївна виключена із членів партії «Батьківщина», з 12 лютого 2019 року за систематичне порушення Статуту політичної партії, за аморальні вчинки та дії, що наносять шкоду авторитету партії». Підпис під текстом відповіді поставив керівник Олександрійської міської організації «Батьківщини» Віталій Журавльов.

Нагадаємо, що Олена Богоявленська неодноразово ставала об’єктом журналістських матеріалів. Останній скандал пов'язаний із голосуванням у міській раді, коли вона прокоментувала голосування щодо однієї із великих земельних ділянок, «кідаловом».

Також О.Боговявленська стала героєм журналістських розслідувань, які показали невідповідність стилю життя О.Богоявленської та її доходів. Зокрема у публікації «Секретар ради визнала свою причетність до прихованого бізнесу, однак не вказала доларовий подарунок «друзів» для північної подорожі Європою»

Також журналісти змусили чиновницю змінити свою декларацію і частково висвітлити наявне у неї майно та кошти. У розслідуваннях також було вказано, що О.Богоявленська має сумнівну репутацію керівника фірм і підприємств і не пояснює звідки бере кошти для закордонного відпочинку та подорожей у статті «Олена Богоявленська: пафосний відпочинок із креветками та подорож до крижин вартістю половини річної зарплати».


0    1850     20.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!