Новини

на попередню сторiнку

Хабарниця з міграційної служби в Олександрії заплатить 25,5 тисяч штрафу та звільниться з посади

Хабарниця з міграційної служби в Олександрії заплатить 25,5 тисяч штрафу та звільниться з посади

Хабарниця, яка мала посаду головного спеціаліста Олександрійського міськвідділу Державної міграційної служби України в Кіровоградській області заплатить 25,5 тисяч штрафу та звільниться з посади, повідомляють «Олександрійські новини».

Вирок Олександрійського міськрайонного суду з резонансної справи вступив у силу, повідомляє Олександрійський міськрайонний суд на офіційній веб-сторінці.

Хабарниця визнала вину і попросила укласти угоду про винуватість.

«4 квітня 2019 року, вироком Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області було затверджено угоду про визнання винуватості у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України, яка була укладена 18 березня 2019 прокурором військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України та підозрюваною.


Оперативне фото під час затримання. 

Останню визнано винною та призначено покарання у виді штрафу у розмірі однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 25500 грн., з позбавленням права обіймати посади в органах Державної міграційної служби України на один рік», - повідомляє суд.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що за так би мовити за "експрес-оформлення" паспортів через хабарі, піймали співробітницю міграційної служби.  Потім стало відомо, що співробітницю служби, яка за хабарі робила паспорти в Олександрії,  судитимуть

Нещодавно стало відомо, що хабарницю з Державної міграційної служби в Олександрії звільнять в разі обвинувального рішення суду. 

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, що зроблено черговий крок у реформуванні судової системи в Олександрії - стало відомо про кількісний склад нового Олександрійського окружного суду. В Олександрії окружний суд об’єднає Петрівський і налічуватиме 14 суддів (відео)

0    932     18.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!