Новини

на попередню сторiнку

Хабарницю з Державної міграційної служби в Олександрії звільнять

Хабарницю з Державної міграційної служби в Олександрії звільнять

Хабарницю з Державної міграційної служби в Олександрії звільнять, повідомляють «Олександрійські новини».

Головного спеціаліста Олександрійського міськвідділу Державної міграційної служби України в області, яку викрили на систематичних хабарах, звільнять, - інформує сайт центральноукраїнського бюро новин.

Про це під час брифінгу сьогодні, 10 квітня, повідомив начальник управління Володимир Гончаренко, передає кореспондент CBN.

«Вже є вирок, але він ще не вступив у законну силу. Сказати, який саме, зараз не можу. Її відсторонили від роботи. Думаю, щойно вирок вступить в законну силу, буде прийнято рішення про звільнення цієї працівниці», – сказав він.

Раніше "Олександрійські новини" повідомляли про те що, за експрес-оформлення паспортів через хабарі, піймали співробітницю міграційної служби. Згодом інформували що, співробітницю, яка за хабарі робила паспорти в Олександрії, 4 квітня судитимуть

Нагадаємо, працівниця Управління Державної міграційної служби вимагала від місцевих жителів гроші за виготовлення у найкоротший термін паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Правоохоронці затримали співробітницю міграційної служби на робочому місці під час отримання чергової суми неправомірної вигоди.


0    1403     10.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!