Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії окружний суд об’єднає Петрівський і налічуватиме 14 суддів (відео)

В Олександрії окружний суд об’єднає Петрівський і налічуватиме 14 суддів (відео)

В Олександрії створюваний окружний суд об’єднає Петрівський і налічуватиме 14 штатних посад суддів, повідомляють «Олександрійські новини».

«Буде штатна чисельність 14 суддів, з яких троє суддів Петрівського суду, вони входять до окружного суду. 11 суддів - це судді Олександрійського суду.

Наразі в Олександрійському суді 14 штатних посад. Вони будуть скорочені.

Офіційно працюють зараз 11 суддів, але фактично здійснюють правосуддя 6 суддів. Тобто в нас три судді не здійснюють правосуддя оскільки у них закінчився 5-ти річний термін на який їх призначили. І це не залежить від них, це - об’єктивна причина. І двоє суддів у нас знаходиться у відпустці по догляду за дитиною», - повідомила заступник голови Олександрійського міськрайонного суду Галина Коліуш.


Раніше ми повідомляли, що Олександрійський окружний суд, який діятиме у місті Олександрії, Олександрійському та Петрівському районах, було утворено Указом Президента України, підписаним 29 грудня 2018 року.

Всього в Кіровоградській області, відповідно до Указу Президента України, буде створено дев'ять окружних судів: Гайворонський, Голованівський, Долинський, Знам'янський, Кропивницький, Маловисківський, Новоукраїнський, Олександрійський, Світловодський.


0    768     18.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!