Новини

на попередню сторiнку

Співробітницю, яка за хабарі робила паспорти в Олександрії, 4 квітня судитимуть

Співробітницю, яка за хабарі робила паспорти в Олександрії, 4 квітня судитимуть

Співробітницю міграційної служби в Олександрії, яка за хабарі робила паспорти, 4 квітня судитимуть в Олександрійському міськрайонному суді, повідомляють «Олександрійські новини».

У повідомленні суду зазначається, що обвинувальний акт у кримінальному провадженні надійшов 19 березня. «Громадянка Б., яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу. За версією слідства, остання підозрюється у тому, що обіймаючи посаду головного спеціаліста Олександрійського міськвідділу Державної міграційної служби України в Кіровоградській області прохала місцевих мешканців надати грошові кошти за вжиття заходів щодо пришвидшення отримання останніми паспортів громадянина України для виїзду за кордон», - повідомляє Олександрійський міськрайонний суд.

Ухвалою суду від 19 березня 2019 року справу призначено до підготовчого судового засідання на 4 квітня 2019 року на 12 год. 30 хв.

Нагадаємо, затримання обвинуваченої стало відомим, після того, як було оприлюднено інформацію про те, що за експрес-оформлення паспортів через хабарі, піймали співробітницю міграційної служби.

Фото з фейсбук сторінки Олександрійського міськрайонного суду


0    1704     01.04.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!