Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська міська рада єдина на Кіровоградщині, яка не дає доступу до електронних петицій

Олександрійська міська рада єдина на Кіровоградщині, яка не дає доступу до електронних петицій

Олександрійська міська рада єдина у Кіровоградській області де реалізація права на складення та надання електронних петицій не реалізована. Про це довідались журналісти «Олександрійських новин», після ретельного аналізу роботи сайтів міських рад області та роботи всеукраїнського сервісу петицій.

У переліку популярного для створення петицій сайту «Єдина система місцевих петицій», створеного на грантові кошти Євросоюзу, відсутня тільки Олександрія. Всі міста обласного значення підключені до системи: Кропивницький, Знам’янка, Світловодськ. Окрім того під’єднані до системи Бобринецька районна рада, Світловодська районна рада, Петрівська районна рада (найближчий сусід Олександрійщини) і Кіровоградська обласна рада.


На офіційних сайтах рад, зокрема міста Кропивницький, є у розділі «Місцеві петиції» три додаткових – про подання петицій, оприлюднення петицій, включно із архівом петицій, та інформація про громадські об’єднання, що активно долучаються до створення петицій.


На сайті Світловодської міської ради все скромніше - це кнопка для переходу на сервіс «Єдина система місцевих петицій», але вона працює.


На сайті Знам’янської міської ради все реалізоване значно гірше, проте є кнопка переходу на сервісі підпису петицій, чого в принципі теж достатньо.

В Олександрійській міській раді єдиний документ, який частково торкається питання внесення електронних петицій та їх існування - лише побіжна згадка у тексті Регламенту Олександрійської міської ради, де у статті 36 зазначено, що порядок денний сесії Ради може формуватися, у тому числі з пропозицій, внесених у порядку місцевих ініціатив та громадських слухань, електронних петицій.

Нагадаємо, раніше, в Олександрії відбувся тренінг щодо запровадження механізму електронних петицій.

Активісти Асоціації Політичних Наук поскаржилися уповноваженому з прав людини на Олександрійську міськраду через відсутність «електронних петицій».

Перед цим зверненням, Олександрійська влада проігнорувала петицію про реабілітацію дітей з інвалідністю.0    2643     11.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!