Новини

на попередню сторiнку

Активісти поскаржилися уповноваженому з прав людини на Олександрійську міськраду через відсутність "електронних петицій"

Активісти поскаржилися уповноваженому з прав людини на Олександрійську міськраду через відсутність

Керівників місцевих рад на Кіровоградщині, які не передбачили можливості створювати електронні петиції на своїх сайтах, чекають штрафи. Активісти направили відповідні скарги, зокрема й щодо Олександрійської міської ради.

Про це "Олександрійським новинам" повідомили у прес-службі Асоціації Політичних Наук.

26 червня на прес-конференції у Кропивницькому представили результати проекту "Кіровоградський пілот: електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні". "Наш проект був присвячений електронним петиціям, що дозволяють громаді впливати на рішення органів влади. Завданням проекту було створити цілісну систему впровадження електронних петицій саме в Кіровоградській області", - пояснила керівник проекту, представниця Українського незалежного центру політичних досліджень Дарина Степанюк.

У ході проекту було проведено 6 тренінгів, круглий стіл, навчено 29 чиновників та близько 100 активістів. Крім того, було створено розділи "електронні петиції" на шістьох сайтах, створено більше десяти електронних петицій до органів місцевого самоврядування, в яких раніше інструмент петицій не працював, поділилися учасники проекту.

По всіх випадках порушень були написані скарги до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, у тому числі щодо Олександрійської міськради. Посадовці можуть уникнути штрафів, якщо оперативно створять відповідний розділ "електронних петицій" на своєму сайті, і зроблять це раніше, ніж Уповноважений розгляне скаргу, відзначили представники Асоціації Політичних Наук у коментарі "Олександрійським новинам".

Активісти сподіваються, що до кінця цього року розділи електронних петицій з'являться на сайтах всіх районних, міських та селищних рад Кіровоградської області.

Як повідомлялося, на сайті АПН зареєстрували дві електронні петиції до Олександрійської міської ради.

Фото: прес-служба АПН

0    2731     27.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!