Новини

на попередню сторiнку

Ремонт кіровоградського відрізка траси Знам'янка-Луганськ-Ізварине завершать у 2018 році

Ремонт кіровоградського відрізка траси Знам'янка-Луганськ-Ізварине завершать у 2018 році

Капітальний ремонт 77-кілометрового відрізка дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине, що в Кіровоградській області, завершать вже цього року.

Про це повідомив голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради 11 червня, інформує прес-служба ОДА.

"Уряд також виділив кошти на реконструкцію дороги Миколаїв-Кропивницький, тому вже розпочали роботи на відрізку цієї дороги від Кропивницького у південному напрямку", - додав посадовець.

Серед важливих завдань щодо оновлення доріг голова ОДА також відзначив необхідність ремонту траси в уманському напрямку. Для початку робіт чекають на відповідні рішення Уряду.

За інформацією Служби автомобільних доріг в області, на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине вже розпочали влаштування верхнього шару покриття - щебенево-мастикового асфальтобетону фракції 20.

Підрядник дає гарантію на дорогу 10 років без суттєвих ремонтів. "Тобто весь цей час саме підрядник повинен дбати про те, аби дорога зберігала свої характеристики, цілісність та була безпечною для користувачів", - відзначають дорожники.

Трасу відремонтують до кордону з Дніпропетровською областю, після чого роботи перенесуть на інші об'єкти.

5 червня відрізок траси, на якому триває ремонт, та пункт вагового контролю проінспектував голова Укравтодору Славомір Новак.

Фото: прес-служба САД у Кіровоградській області

0    951     12.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!