Новини

на попередню сторiнку

Дороги Кіровоградщини ремонтуватимуть за новою схемою

Дороги Кіровоградщини ремонтуватимуть за новою схемою

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області переходить на нову схему роботи. Дороги області будуть ремонтувати за маршрутним принципом.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг Вадим Коюденко 16 травня в Олександрії, під час робочого візиту голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка.

Розповідаючи про хід ремонту на трасах М-04 Знам'янка-Луганськ-Ізварине та М-22 Полтава-Олександрія, начальник САД пояснив принцип роботи управління цього року. Дорожники повністю відпрацьовуватимуть певний напрямок до меж Кіровоградської області і потім переходитимуть до іншого. Так вже працюють на трасі Знам'янка-Луганськ-Ізварине, яку планують відремонтувати до кордону з Дніпропетровською областю.

Після завершення ділянки траси М-04 ремонтні роботи перемістяться на два інші об'єкти: відрізок траси від Олександрії до кордону з Полтавською областю та ділянку від міста Кропивницький у Миколаївському напрямку.

На відремонтованій ділянці автошляху М-04 можна побачити, які технології використовуватимуть на дорогах області. Роботи виконують в кілька етапів: насипають шар органо-мінеральної суміші  товщиною 18 см; потім - вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону до 10 см; після цього влаштовують верхній шар ЩМА-20 товщиною 5 сантиметрів. Загальна товщина дороги становить 33 сантиметри.


Як повідомлялося, Сергій Кузьменко оцінив ремонт доріг від Олександрії 16 травня.

Ремонтувати дороги області допоможе новий асфальтний завод, який завершують будувати в Олександрії.

Фото: "Олександрійські новини"     

0    1410     17.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!