Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині продовжується ремонт траси у дніпропетровському напрямку (Фото)

На Олександрійщині продовжується ремонт траси у дніпропетровському напрямку (Фото)

Голова Укравтодору Славомір Новак та голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко проінспектували хід робіт на відрізку дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине сьогодні, 5 червня.

Посадовці оглянули результати ремонту та ознайомилися з використаними технологіями, розповідають кореспонденти "Олександрійських новин".

Відповідно до проекту робіт, планується виконати регенерацію основи, влаштувати вирівнюючий шар та верхній шар покриття ЩМА-20. Крім того, дорожники мають укріпити узбіччя, нанести розмітку і встановити нові знаки.

Проектно-кошторисну документацію було розроблено у 2017 році. Модернізацію відрізку дороги км 66+000 - км 72+088 виконує ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП".

Цього року з державного бюджету планують виділити 30 мільйонів гривень, а загальний кошторис об'єкту становить понад 74 млн грн.

Під час робочої поїздки було відзначено, що у 2017 році на розвиток дорожнього господарства області спрямували понад 628 мільйонів гривень зі різних джерел.Нагадаємо, в межах робочого візиту на Кіровоградщину голова Укравтодору оглянув новий пункт вагового контролю та відремонтований міст через залізницю.

Як повідомлялося, восени 2017 року в Олександрії відкрили рух відремонтованим шляхопроводом на трасі Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1249     05.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!