Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відкрили рух через міст на дніпровському напрямку

В Олександрії відкрили рух через міст на дніпровському напрямку

Рух транспорту через міст над залізницею на трасі Знам’янка–Луганськ Ізварине у напрямку на схід від Олександрії до міста Дніпра відновлено.  

Про це повідомив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко під час оглядин виконаних робіт, розповідають журналісти "Олександрійських новин".

За словами очільника обласної держадміністрації в цьому році було використано вдвічі більше коштів на відновлення та капітальну реконструкцію доріг на Кіровоградщині. В минулому році використано 320 мільйонів гривень, а в цьому – 620 мільйонів гривень. В наступному році планується також збільшити обсяги ремонтів, в тому числі за рахунок можливості залучення до ремонтних робіт ще однієї потужної компанії. Побудовано нову виробничу лінію по виробництва асфальту на межі із Черкаською областю, що дозволить за один сезон виконувати значно більший обсяг робіт на Кіровоградщині.


Відкриття шляхопроводу в Олександрії за словами очільника ОДА дає можливість розпочати рух у завантаженому напрямку та поєднати Олександрію із більшістю навколишніх населених пунктів.


Для остаточного завершення робіт залишилось зробити розмітку та ще деякі опоряджувальні роботи.


Нагадаємо, відкриття мосту Сергій Кузьменко анонсував минулого тижня

Фото: "Олександрійські новини"

0    2641     17.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!