Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії збудують нову котельню, щоб зберегти централізоване опалення

В Олександрії збудують нову котельню, щоб зберегти централізоване опалення

Систему централізованого опалення в Олександрії хочуть оптимізувати за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку. Для цього відремонтують три існуючі котельні та збудують ще одну на Соборному проспекті.

Про це йдеться в повідомленні "Теплокомуненерго", яке опублікували в газеті "Вільне слово" 16 травня.

Комунальне підприємство поінформувало про намір провести модернізацію системи опалення. Із п'яти можливих технічних альтернатив "Теплокомуненерго" спільно з місцевою владою обрали варіант помірно централізованого теплопостачання на основі трьох центральних котелень.

Три котельні реконструюють:

  • діючу котельню "Районна" по вулиці Перспективній, 32а. Її потужність зменшать зі 120 до 34 МВт. Паливо - природний газ. Термін її експлуатації оцінюють у 41-50 років.
  • діючу котельню №35 на вулиці Григорія Сокальського, 35. Потужність котельні збільшать з 7,02 до 7,11 МВт. Паливо - природний газ. Термін експлуатації - 31 рік.
  • діючу котельню "Південна" на вулиці Садова, 37б. Потужність зменшать з 35 до 11 МВт. Паливо - природний газ. Термін експлуатації - 37 років.

Додатково збудують одну нову котельню на базі ЦТП-136 за адресою пр. Соборний, 136. Встановлена потужність 23,78 МВт. Паливо - природний газ. Для котельні збудують новий газопровід. Крім того, планують повністю замінити тепломережі протяжністю 40 км і змонтувати індивідуальні теплові пункти.

Обрана програма модернізації централізованого опалення передбачає зберегти існуючу систему, за винятком південного заходу (найвіддаленіший район) області постачання котельні "Районна", який буде відокремлено в самостійну зону обслуговування, що буде обслуговуватися новою котельнею. "Таким чином, система централізованого теплопостачання буде складатися з трьох окремих районів обслуговування ЦТ - зон обслуговування котелень "Районна" та "Південна", та зони обслуговування нової котельної, розташованої в будівлі колишнього ЦТП- 136", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, програму модернізацію централізованого опалення в Олександрії включили до ухваленого інфраструктурного плану.

Її вартість оцінюють у 600 мільйонів гривень, 500 мільйонів із яких має надати Європейський інвестиційний банк у кредит.

Фото умовне: Рixabay

0    1182     21.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!