Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії чоловік хотів потрапити на роботу за кордон, а втратив 23,3 тисячі гривень

В Олександрії чоловік хотів потрапити на роботу за кордон, а втратив 23,3 тисячі гривень

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, чоловік хотів потрапити на роботу за кордон, а втратив 23 тисячі гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

27 листопада до Олександрійського відділу поліції звернувся 30-річний мешканець міста з приводу того що, 15 жовтня останній знайшов оголошення на одному з сайтів від агентства, яке надає послуги по влаштуванні за кордоном. За оформлення належних документів чоловіка за для працевлаштування, перерахував на банківську картку на загальну суму 23 320 гривень. Але на даний час громадянин позбувся грошей та не працевлаштувався, повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

За даним фактом було порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 192 Кримінального кодексу України. На даний час тривають слідчі дії.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що в Олександрії шахрай з “фінансової установи” викрав 46 тисяч гривень

На території області трапляються випадки, коли під виглядом працівників комунальних чи соціальних служб, а також продавців різноманітних товарів діють зловмисники, які шляхом обману заволодівають грошовими коштами громадян.

Поліцейські радять бути пильними, щоб уберегти своє майно від протиправних посягань. Також закликають роз’яснити літнім людям, (особливо тим, що мешкають самотньо), як можуть діяти шахраї. Про це розповів начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.0    904     03.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!