Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії шахрай з “фінансової установи” викрав 46 тисяч гривень

В Олександрії шахрай з “фінансової установи” викрав 46 тисяч гривень

На Кіровоградщині, у місті Олександрії,  шахрай з “фінансової установи” викрав 46 тисяч гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

29 листопада до Олександрійського відділу поліції із заявою звернувся 40-річний мешканець міста з приводу того що, 24 листопада до його телефона зателефонувала невідома особа, яка в ході розмови представилась консультантом однієї з фінансових установ, та повідомила що його картковий рахунок заблоковано. Та останньому потрібно переказати грошові кошти у сумі 46 тисяч 100 гривень на абонентський номер. Після цього громадянин перевів зазначену суму. Телефон після того не відповідає, повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

За даним фактом було порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 192 Кримінального кодексу України. На даний час тривають слідчі дії.

Покарання за цією статтею передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині знову з’явилися шахраї-«податківці»


Фото "Pixabay"


0    476     02.12.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!