Новини

на попередню сторiнку

Всіх кандидатів у депутати на позачергових виборах, ЦВК оприлюднить через 5 днів

Всіх кандидатів у депутати на позачергових виборах, ЦВК оприлюднить через 5 днів

Всіх кандидатів у депутати на позачергових виборах, ЦВК оприлюднить через 5 днів, повідомила голова Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук, яка зробила відповідний допис на власній фейсбук-сторінці, повідомляють «Олександрійські новини».

«Вчорашній день завершився для багатьох працівників ЦВК, в тому числі і для мене, ледь не о другій годині ночі. Не здивуюсь, якщо дехто навіть залишився ночувати на роботі.

Причиною цьому став останній день прийому документів для реєстрації кандидатів на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. 

Як показує досвід попередніх виборів, наплив кількості охочих завжди припадав на останній тиждень реєстрації.

Проте ця кампанія перевершила всі очікування. В силу об'єктивних і суб'єктивних причин, в останній день реєстрації, пакети документів подали близько 1200 кандидатів в одномандатних виборчих округах. При цьому загалом до 20 червня заяв було трохи більше 2000. І це я ще не кажу про списки кандидатів у загальнодержавному виборчому окрузі.


Зрозуміло, що до всієї напруги четверга додалися "мінування" будівлі, де знаходиться Комісія, очікування рішення Конституційного суду і емоційно-необґрунтовані вислови деяких політичних сил на адресу ЦВК.

Тим не менше, ми справились. І тепер у нас є п'ять днів, щоб обробити і прийняти рішення по кожному пакету документів. 25 червня ми оприлюднимо весь список кандидатів у депутати, а наступного дня затвердимо форму, колір і текст виборчих бюлетенів в загальнодержавному і одномандатних виборчих округах», - написала голова ЦВК.

Нагадаємо, сайт «Олександрійські новини» відслідковує оголошену інформацію про наміри балотуватись та про те, які саме кандидати у народні депутати вже зареєстровані офіційно Центрвиборчкомом. Інформацію відслідковуємо оперативно на окремій сторінці сайту.


0    411     21.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!