Новини

на попередню сторiнку

Хто балотується у парламент від Кіровоградщини (оновлюється)

Хто балотується у парламент від Кіровоградщини (оновлюється)

Політичні партії проводять активну роботу по висуванню кандидатів у Верховну Раду України, де чимало представників Кіровоградщини, повідомляють «Олександрійські новини».На сьогодні відомо небагато інформації про рішення партійних з’їздів, проте ми слідкуємо за новинами і постійно оновлюємо інформацію.

«Слуга народу». Поки що інформації про мажоритарних депутатів чи депутатів, що представлятимуть Кіровоградщину у цій політсилі у парламенті ми маємо небагато. Відомо тільки про номер №77 у списку - Сергія Тарасова - сина відомого на Кіровоградщині бізнесмена-аграрника, пишуть «Без купюр». Він є за інформацією журналістів директором або ж засновником низки підприємств з групи компаній I&U Group.

Оприлюднений список із 100 кандидатів не містить знайомих прізвищ. Крім того, партія оголосила, що вона ще «працюватиме» над списками мажоритарних кандидатів і були названі лише деякі прізвища – в основному це Київ і Південь України.

Одна із списочниць - Ірина Панченко, на думку журналістів РБК-Україна, є 25-річною донькою бізнесмена Сергія Панченка, який є народженим на Кіровоградщині. Формального зв’язку із областю сім’я не має вже з початку 2000-их. Після резонасних публікацій щодо сумнівного походження її здібностей на політичному видноколі і відмови пояснити яким чином вона опинилась у партії та чи подавала вона відповідну заявку і які три проекти законів пропонувала, дівчина припинила спілкування із журналістами. Її зрештою виключили із списку.

«Сила і честь». Партія оголосила список імовірних прохідних кандидатів від партії. У ньому є один олександрієць, відомий більше як народний депутат від партії «Самопоміч». Під номером №4 у списку партії є Іван Мірошниченко, відомий також як один бізнесменів, що працює в аграрному секторі країни.

«Європейська солідарність». Інформації щодо кандидатів від Кіровоградщини

102 округ

 • Володимир Похілов - заступник голови Світловодської райдержадміністрації. На сайті Світловодської РДА вказано, що посадовець має вищу освіту: Харківська державна академія фізичної культури, 2004 рік, спеціальність “Олімпійський і професіональний спорт”, за кваліфікацією викладач фізичного виховання, тренер боксу; 2007 рік, Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна, спеціальність “Психологія”, кваліфікація – психолог. На місцевих виборах чиновник обраний депутатом Світловодської міськради від БПП, повідомляють на сайті «Без Купюр».

«Опозиційний блок». На з’їзді партії прізвищ, відомих жителям області, не пролунало.

«Громадянська позиція». У списку партії: 

 • Жимінюк Олександр — народився 13 вересня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, споживче товариство "Річ-Аскот", член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 31.
 • Михальонок Сергій — народився 7 жовтня 1966 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ПП "Кіровоградінвестбуд", безпартійний, проживає в місті Кропивницький, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 55.
 • Болотнов Валерій — народився 16 травня 1963 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, льотний директор, авіакомпанія "Джоніка Київ", член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 68.
 • Гілко Тарас — народився 9 березня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ОЛВІА", член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в смт Завалля Гайворонського району Кіровоградської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 89.
 • Озерна Ірина — народилася 4 березня 1979 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу юридично-договірного та документального забезпечення, Кіровоградська льотна академія НАУ, член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 90.
 • Винокуров Віталій — народився 24 червня 1955 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, комунальний заклад "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2 управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації", безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 95.
 • Врадій Антоніна — народилася 15 грудня 1985 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, провідний юрисконсульт, ВАТ "Кіровоградгаз", член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в селі Липняжка Добровеличківського району Кіровоградської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 108.
 • Армаш Олена — народилася 19 листопада 1965 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший діловод, ОКВП "Дніпро-Кіровоград", член політичної партії "Громадянська позиція", проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 122.

Список кандидатів у депутати від політичної партії «Громадянська позиція» по одномандатних виборчих округах по Кіровоградщині:

99 округ
 • Чалий Олексій;
100 округ 
 • Семеняка Ігор 
101 округ 
 • Шмідт Валентин.

«Радикальна партія Олега Ляшка». Оприлюднений список кандидатів від партії говорить, що один із обраних від Кіровоградщини кандидатів може опинитись знову у прохідному списку — Дмитро Лінько. Обраний у 2014 році за списком партії. Сьогодні має №8 за списком РПЛ. За інформацією «Чесно», він на повторних виборах до Верховної Ради у 2013 році висувався від партії “Братство” за округом №197 (Кіровоградська область).

Також очільник обласної організації повідомив, що список кандидатів по Кіровоградщині і по Олександрійському округу буде наступним:

99 округ
 • Марина Осіпова — помічник народного депутата України Дмитра Лінько;
100 округ 
 • Юрій Кожушко  — депутат Кіровоградської обласної ради;
101 округ  
 • Роман Тімуш — депутат Кіровоградської обласної ради;
102 округ 
 • Ігор Павленко —  помічник народного депутата України Дмитра Лінько;
103 округ 
 • Сергей Ратенко — депутат Кіровоградської обласної ради.

«Народний рух України». Кандидатом у нардепи висунутий на з’їзді партії Сергій Григор’єв, якого олександрійці знають як громадського активіста. Про це він написав сам на своїй сторінці у фейсбук.

«Батьківщина». Партія оприлюднила список з 50 кандидатів від партії. 

 • Колишній голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко йде на дострокові вибори Верховної Ради України під номером №19 по списку партії ВО «Батьківщина». Андрій Ніколаєнко перебував на посаді голови Кіровоградської облдержадміністрації з 9 січня 2013 року до 2 березня 2014 року. 
 • Під номером №29 у списку партії є Олександр Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної ради. 

Кандидати-самовисуванці

99 округ:

 • Олександр Горбунов. Кропивницький народний депутат від партії «Народний фронт» повідомив, що вдруге балотуватиметься до Верховної Ради. Проте цього разу самовисуванцем, а не у складі «Народного фронту», рейтинг якого за даними соціологів коливається на рівні кількох відсотків. Як ідеться в дописі народного обранця на його сторінці у Фейсбуці, він відніс до Центральної виборчої комісії документи на реєстрацію його кандидатом у нардепи по 99-му виборчому округу, пишуть «Без купюр».
 • Костянтин Поляков. Про намір балотуватися по виборчому округу №99 заявив кропивничанин Костянтин Поляков, який свого часу був виконуючим обов’язки виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації партії «УДАР», а також служив у зоні АТО в складі 79-ї аеромобільної окремої бригади. На службі отримав поранення під час обстрілу позицій української армії проросійськими сепаратистами. Поляков написав, що збирає кошти на реєстраційний внесок та підкреслив, що це є ознакою його незалежності як кандидата, зазначають на сайті «Без купюр».
 • Олександр Рудненко. Народився 6 липня 1986 року в місті Кіровограді, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління, Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області, безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, самовисування.
100 округ:
 •  Євген Лучков - народився 18 вересня 1980 року в селищі Забайкальськ Читинської області Російської Федерації, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Агрокомтрейд-Альянс", безпартійний, проживає в Кропивницькому. Центр виборчого округу: місто Бобринець, зазначають на сайті Центральної виборчої комісії. За даними аналітичної системи Clarity Project, Лучков є засновником шести підприємств, зареєстрованих в обласному центрі – фермерського господарства «Міф», ТОВ «Агрокомтрейд-альянс», ТОВ «Будінжинірінг він», ТОВ «Сервіс охорони», ТОВ «Голд зерно-А» та ТОВ «Енерголуч».
 • Станіслав Березкін. Народився 12 травня 1959 року в селі Високі Байраки Кіровоградського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, самовисування.
 • Володимир Духно.  Народився 26 лютого 1983 року в селі Смолянка Куликівського району Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник управління захисту економіки в Кіровоградській області, Департамент захисту економіки Національної поліції України, безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня, самовисування.

101 округ:

 • Олексій Жовноватюк народився 30 березня 1979 року в смт Побузьке Голованівського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в смт Побузьке Голованівського району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Катерина Коверзнєва народилася 6 серпня 1981 року в селі Шацьк Любомльського району Волинської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в смт Немішаєве Бородянського району Київської області, судимість відсутня, самовисування. 
 • Дмитро Меленевський народився 22 жовтня 1987 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
 • Андрій Флоря. Народився 8 липня 1971 року в місті Мерефа Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, селянсько-фермерське господарство "Флоря Андрій Володимирович", безпартійний, проживає в селі Велика Виска Маловисківський району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Олександр Яровий. Народився 23 вересня 1968 року в місті Голованівськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник начальника Головного управління з питань взаємодії з органами державної влади, ГУ ДСНС України в Одеській області, безпартійний, проживає в смт Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Олексій Товкіс. Народився 7 березня 1991 року в смт Підгородна Первомайського району Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, спеціаліст з розвитку бізнесу, ТОВ "ЕФ ЕС Маккензі-Україна", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Максим Поляков. Народився 23 квiтня 1982 року в місті Умань Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
 • Артем Шевчук. Народився 1 жовтня 1983 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Грабівський вапняк", безпартійний, проживає в смт Завалля Гайворонського району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
102 округ:
 • Олексій Волохов. Народився 29 травня 1989 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, адвокатське об’єднання "Ес Ел Ей", безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Сергій Зінченко. Народився 20 вересня 1956 року в місті Краматорськ Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС", проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Олег Чорний. Народився 6 сiчня 1969 року в селі Плоске Знам’янського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи, 57 окрема мотопіхотна бригада Збройних Сил України, безпартійний, проживає в селі Петрове Знам’янського району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
103 округ:
 • Олександр Поворознюк. Народився 6 березня 1971 року в селі Новомануйлівка Петрівського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Агрофірма П’ятихатська", безпартійний, проживає в смт Петрове Петрівського району Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
 • Олександр Федосов. Народився 12 січня 1977 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ТЕХ МАШ-СЕРВІС", член Політичної партії "Ліва опозиція", проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
0    1679     10.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!