Новини

на попередню сторiнку

Окружна комісія на Кіровоградщині звернулась до ЦВК, щодо звільнення голови за систематичне невиконання обов’язків

Окружна комісія на Кіровоградщині звернулась до ЦВК, щодо звільнення голови за систематичне невиконання обов’язків

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 103, звернулась до ЦВК щодо звільнення голови комісії за систематичне невиконання обов’язків. Відповідну постанову комісія ухвалила вчора, 18 березня, повідомляють «Олександрійські новини».

Окружна комісія у своїй постанові визнає факт систематичного невиконання головою виборчої комісії покладених на неї обов’язків. Також комісія звертається до ЦВК з клопотанням про дострокове припинення повноважень та заміну голови окружної виборчої комісії Наталії Пономаренко.

До свого звернення, комісія додає 11 аркушів мотивувальних документів з цього питання.

Комісія у постанові зазначає, що підставою стало зафіксоване нез’явлення на робочому місці голови ОВК. Також комісія зазначає, що була спроба вручити іншу печатку одній із дільничних комісій. Цю іншу печатку намагалась вручити саме голова ОВК.

Нагадаємо, головою ОВК призначено Наталію Пономаренко, яка є жителькою міста Кропивницький та представляє кандидата у президенти О.Вілкула.

Раніше "Олександрійські новини" повідомляли про те, що Окружна комісія з виборів Президента в Олександрії отримала «не діючого» секретаря з Києва0    2175     19.03.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!