Новини

на попередню сторiнку

Окружна комісія з виборів Президента в Олександрії отримала «не діючого» секретаря з Києва

Окружна комісія з виборів Президента в Олександрії отримала «не діючого» секретаря з Києва

Олександрійська окружна виборча комісія з виборів президента України поки що працює без свого секретаря. Центральна виборча комісія призначала на цю посаду жительку міста Києва, яка не має бажання приїздити із столиці на засідання окружкому, повідомляють «Олександрійські новини».

На засіданні окружної виборчої комісії голова комісії повідомила про вакантну посаду і пояснила чому склалась така ситуація. «З секретарем у нас, поки що, не склалося. Вона - киянка і вважала, що її в Святошинський район направлять. До нас вона їздити не буде. Тому ЦВК за тією самою квотою нам визначить секретаря», - повідомила голова окружкому Наталія Пономаренко.

Голова окружної комісії є жителькою міста Кропивницький. Вона прокоментувала «Олександрійським новинам», що буде сумлінно виконувати свої обов'язки, хоча для цього їй доведеться приїздити з обласного центру. «Це не дуже зручно, але мене переконали, що це важливо для роботи комісії і для громадян, для яких необхідно організувати виборчий процес без зауважень, виконуючи норми закону», - зазначила Н. Пономаренко.

Нагадаємо, що окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 103 працюватиме в місті Олександрії.


0    1285     21.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!