Новини

на попередню сторiнку

Шахарай через інтернет видурив у 21-річної жительки Олександрії гроші за віртуальний фотоапарат

Шахарай через інтернет видурив у 21-річної жительки Олександрії гроші за віртуальний фотоапарат

21-річна жителька міста Олександрії вирішила довритись шахраєві, який пропонував за 1900 гривень придбати фотоапарат відомої марки “Нікон”. коли гроші опинились у руках зловмисника, він припинив спілкування, повідомляють “Олександрійські новини”.

“Олександрійським відділом поліції було зареєстровано факт шахрайства відносно 21-річної жительки нашого міста. Дівчина перерахувала кошти в сумі 1900 гривень на картку зловмисника за покупку фотоапарату "Нікон" та до теперішнього часу товар вона не отримала. Наразі Олександрійським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України”, — уточнила подробиці події представник сектору моніторингу Олександрійського міського відділу поліції Олена Переверзєва.

Коментуючи подію, представник поліції наголосила, що правоохоронці вкотре наголошують на необхідності дотримання правил безпеки під час інтернет-покупок. “Ніколи не перераховувати кошти невідомим особам. Особливо тоді, коли вони вимагають попередню оплату. Краще надавайте перевагу особистим зустрічам. Якщо такої можливості у вас немає, користуйтеся послугами кур'єрських служб, які надають можливість перевірити товар, а потім за нього перерахувати кошти”, — наголошує О.Переверзєва.

Нагадаємо, ми повідомляли про те, як можна з мінімальним ризиком здійснювати придбання.

0    846     23.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!