Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські поліцейські назвали 5 правил безпечної покупки товарів (інфографіка)

Олександрійські поліцейські назвали 5 правил безпечної покупки товарів (інфографіка)

Олександрійцям варто остерігатись занадто низьких цін на товари чи послуги, оскільки саме цим прийомом часто користуються шахраї, повідомляють “Олександрійські новини”.

“Остерігайтесь значно занижених цін на товар який ви хочете придбати. Особливо часто таким прийомом для приваблення добропорядного громадянина, користуються  шахраї”, — повідомила представник сектору моніторингу Олександрійського міського відділу поліції Олена Переверзєва.

Як зазначила представник сектору міськвідділу, поліція звертає увагу жителів міста на те, що вберегтися від шахраїв можливо тільки виконуючи певні правила безпечних покупок.

Журналісти “Олександрійських новин” виділили п'ять основних таких правил, спираючись на поради поліціянтів:

Хороша репутація — це важливо

Будьте пильними під час придбання товару через мережу інтернет, а саме через онлайн-магазини, аукціони, оголошення, публікації у соціальних мережах. Довіряйте тим, хто має хороші рекомендації ваших знайомих, має великий досвід роботи на ринку послуг з продажу товарів

Увага — рух коштів

Навіть якщо ви досвідчений покупець чи продавець, під час кожної нової покупки чи реалізації товару,  треба виконувати всі правила безпечного придбання і не послабляти увагу під час руху коштів.

Мізерна ціна — шахрайство

Не купуйте те, за що просять попередню оплату, особливо, якщо цей продавець не знайомий чи пропонує покупку, яка межує з безоплатною передачею цінностей.

Обирайте зустріч або кур'єрську доставку

Краще віддати перевагу персональним зустрічам з продавцем чи його представником. В разі відсутності такої можливості, варто скористайтесь послугами кур'єрських служб, які надають можливість розрахуватись під отримання товару і перевірки якості та змісту переданої посилки.

Реквізити картки краще не “світити”

Ризиковано здійснювати покупки через мережу інтернет шляхом використання реквізитів банківської картки на малознайомих сайтах.0    1399     16.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!