Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії з’явились дві смарт-зупинки на центральній площі міста (фото, відео)

В Олександрії з’явились дві смарт-зупинки на центральній площі міста (фото, відео)
На центральній площі Олександрії – Соборній – збудовано дві зупинки за новим проектом.
Зупинки облаштовано вітражами. Частково, як і передбачалось, на вітражах зображено краєвиди міста – місцеві пам’ятки архітектури побудовані у стилі модерн: будинок колишнього керівника земської управи Семена Піщевича та будинок земського зібрання. Частково на вітражах виконані з якихось інші, імовірно вигадані пейзажі, оскільки містка через річку у парковому стилі та кованої лавки із металевим вишуканим світильником в Олександрії не було і немає.
Зупинки незабаром, за інформацією офіційного джерела, планують обладнати освітленням та роз’ємами для зарядки смартфонів.
Нагадаємо, 30 жовтня 2018 року управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради уклало договір на «послуги з виготовлення та монтажу основної конструкції міської зупинки-очікування з комфортом». Вартість закупівлі – 179 тисяч гривень. Роботи виконує підприємець з міста Кременчук Володимир Вовк, який має досвід виготовлення таких об’єктів по різним містам України.0    2383     11.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!