Новини

на попередню сторiнку

На центральній площі будують дві смарт-зупинки з антивандальними вітражами краєвидів міста за 179000 гривень

На центральній площі будують дві смарт-зупинки з антивандальними вітражами краєвидів міста за 179000 гривень

В Олександрії, на центральній площі будують дві смарт-зупинки, вартість яких складає 179 тисяч гривень. Зупинка облаштована буде підсвіткою, матиме дизайнерський вигляд, а побачити роботу підприємця, який має відповідний досвід, можна у Кременчуці, повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми робимо такі зупинки по всій Україні. Це смарт-зупинки. У них буде USB-зарядка, підсвітка, назва зупинки буде висвічуватись. Поверхня конструкції зупинки буде оброблена спеціальною фарбою, яка буде тривалий час зберігати її від корозії. Зупинка буде закомплектована вітражним склом. На цих вітражах скляних будуть зображення красивих пейзажів Олександрії. Зупинка буде виглядати дещо незвично і додаватиме місту яскравості, привабливості», - прокоментував «Олександрійським новинам» підприємець Володимир Вовк, який буде виготовляти та монтувати зупинку.

Він уточнив, що схожі зупинки які зроблені та встановлені ним розміщені, наприклад біля готелю «Кремінь», фото вітражів якої є у новині, створеній колегами з кременчуцького «Телеграфа». 

На уточнююче запитання щодо вартості зупинки, підприємець запевнив, що половина ціни зупинки - це вартість загартованого скла, яке використовується у конструкції.

«Ми чекаємо вітражі. Рекламники наносять друк на загартованому склі, накладають антивандальну плівку. Як тільки у них буде все це готово, ми виїжджаємо на місце і встановлюємо», - підтвердив підприємець.

Нагадаємо, 30 жовтня управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради уклало договір на «послуги з виготовлення та монтажу основної конструкції міської зупинки-очікування з комфортом». Вартість закупівлі – 179 тисяч гривень.

Фото умовне


0    1922     18.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!