Новини

на попередню сторiнку

«Укрзалізниця» скасувала зупинки потягів в Олександрії через «максимальне прискорення» і малу кількість квитків

«Укрзалізниця» скасувала зупинки потягів в Олександрії через «максимальне прискорення» і малу кількість квитків

Зупинки потягів на станції Олександрія Одеської залізниці скасовані через те, що частино потягів «максимально прискорено», а частина потягів зупинялась для декількох пасажирів, повідомляють «Олександрійські новини».

Зміни у графіку руху відбулись через те, що «Укрзалізниця», «постійно вживає заходів щодо прискорення пасажирських поїздів, і поїзди курсують з оптимальною швидкістю з зупинками на вузлових станціях районних та обласних центрів, що генерують значний пасажиропотік», - повідомив у відповідь на інформаційний запит «Олександрійських новин» департамент інформаційної політики акціонерного товариства «Укрзалізниці».

«У графіку руху пасажирських поїздів на 2018/2019 рік на станції Олександрія передбачено зупинку 11 пар пасажирських поїздів, у тому числі київського напрямку, а саме: № 75/76 Кривий Ріг – Київ, № 83/84 Київ – Маріуполь, № 116/136 Київ – Покровськ, Бердянськ, № 731/732 Київ – Запоріжжя, № 733/734 Київ – Покровськ.

Також у новому графіку руху пасажирських поїздів, який введено в дію з 9.12.2018 пасажирським поїздам № 11/12 Київ – Новоолексіївка та № 79/80 Київ – Дніпро надано категорію «Нічний експрес», для чого зазначенні поїзди було максимально прискорено, у тому числі за рахунок скасування зупинок і на станції Олександрія.

Відповідно до проведеного аналізу кореспонденції пасажиропотоків встановлено, що за 5 місяців 2018 року посадка/висадка пасажирів на станції Олександрія становила по поїзду № 11/12 Київ – Новоолексіївка 2-3 пасажири в кожному напрямку, по поїзду № 79/80 Київ – Дніпро – 7 пасажирів у кожному напрямку, і при опрацюванні графіка руху зазначенні зупинки були скасовані», - повідомляється у відповіді департаменту.

В «Укрзалізниці» також повідомили, що відновлення зупинок вказаних потягів не планується: «Враховуючи, що призначення додаткових зупинок поїзда збільшує час прямування цього поїзда в середньому до 5 хвилин у кожну сторону, що впливає на його маршрутну швидкість, призначення зупинок пасажирським поїздам № 11/12 Київ – Новоолексіївка та № 79/80 Київ – Дніпро не вбачається можливим із технічних причин», - повідомляє департамент інформполітики АТ «Укрзалізниці».

Нагадаємо, перед цим стало відомо про те, що в Олександрії відмінено 6 потягів, змінився час відправлення зі станції більшості поїздів.

Новий розклад руху потягів опублікувала у новому випуску газета «Городской курьер/Міський кур’єр».

0    1803     20.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!