Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відмінено 6 потягів, змінився час відправлення зі станції більшості поїздів

В Олександрії відмінено 6 потягів, змінився час відправлення зі станції більшості поїздів

Олександрійські залізничники продаватимуть квитки на потяги за оновленим графіком руху потягів. У ньому майже повністю змінився час відправлення, по-іншому курсують транзитні потяги через більшу частину України, повідомляють «Олександрійські новини». Журналісти оновили інформацію про розклад руху у співробітників станції.

Відмінено шість потягів: Київ-Новоолексіївка (№12), Дніпро-Київ (№79), Маріуполь-Київ (№103), Київ-Дніпро (№80), Маріуполь –Київ (№103), Новоолексіївка-Київ (№11).

Змінився час відправлення та номер транзитного потягу Покровськ - Бердянськ – Київ, зменшилось потягів у південному напрямку.

Новий розклад руху журналістам «Олександрійських новин» прокоментувати в «Укрзалізниці», де зазначили, що це не точкове рішення по конкретній станції, а обґрунтована зміна графіку по всіх пасажирських перевезеннях.

В більшості відмінили нічні потяги, що курсують в київському та дніпровському напрямках. Детальний розкладу руху потягів опублікують у новому випуску олександрійської газети «Городской курьер/Міський кур’єр», що вийде друком у четвер-п’ятницю.

Раніше "Олександрійські новини" повідомляли про те, що в Олександрії відкрито продаж квитків за новим графік руху пасажирських поїздів.

Фото "Pixabay"


0    1198     17.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!