Новини

на попередню сторiнку

Податкова міліція Кіровоградщини відшкодувала 5,8 мільйонів гривень

Податкова міліція Кіровоградщини відшкодувала 5,8 мільйонів гривень

По закінчених кримінальних провадженнях податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області відшкодовано 5,8 мільйонів гривень. По кримінальних провадженнях які розслідуються - 0,5 млн грн, які надійшли до бюджету грошовими коштами. Про це повідомляють «Олександрійські новини»

З січня по жовтень цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області внесено 48 кримінальних провадження, з яких 33 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області

До суду направлено 16 кримінальних проваджень, які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції, у тому числі 2 кримінальних провадження відносно учасників організованих злочинних груп. Оголошено підозри 26 особам про скоєння злочинів.

В рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно на загальну суму 34,5 млн гривень.

Нагадаємо, нещодавно на Кіровоградщині податкова міліція викрила підпільних “виробників” бензину, які продавали підробне “паливо” в мережі АЗС.


0    2201     23.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!