Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині викрили підпільних “виробників” бензину, які продавали “паливо” в мережі АЗС

На Кіровоградщині викрили підпільних “виробників” бензину, які продавали “паливо” в мережі АЗС

Пальне сумнівної якості виявили в Кропивницькому, на одному з об'єктів, у підпільного оптового “виробника” бензину. Є інформація, що бензин аналогічної якості виготовляли не тільки для Кропивницького, але могли реалізовувати у інших містах Кіровоградщини. Про це повідомляють «Олександрійські новини» з посиланням на власні джерела.


У офіційному прес-релізі повідомляється, що проведені 31 жовтня два обшуки працівників податкової міліції Головного управління ДФС у Кіровоградській області  завершились вилученням з незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів. Загальна кількість вилученого - 33500 літрів з орієнтовною вартістю 1,1 мільйон гривень.

ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє про те, що обшуки проводились «з метою фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знарядь кримінального правопорушення, працівниками податкової міліції, на підставі ухвал слідчого судді, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області…


По одному з кримінальних проваджень, яке розслідують слідчі слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області, встановлено факти зберігання та реалізації на території області, з використанням мережі автозаправних комплексів, незаконно виготовлених бензинів автомобільних та дизельного пального».


Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Проводяться огляди вилученого, вирішуються питання накладення арештів на майно, вирішується питання щодо проведення експертних досліджень вилучених ПММ та інші слідчі заходи.0    930     02.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!