Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліція спростувала інформацію соцмереж, щодо появи у місті маніяка

В Олександрії поліція спростувала інформацію соцмереж, щодо появи у місті маніяка

В Олександрії немає підстав «розшукувати» псевдо-маніяка, оскільки поліція має одну зареєстровану заяву, щодо спроби зґвалтування. Поширюваний у соцмережах де зареєстровані олександрійці фоторобот, «не носить об’єктивного характеру». Про це повідомляють «Олександрійські новини».

 «Зареєстрований лише один випадок спроби зґвалтування 3 жовтня. Подія за інформацією заявниці, 22-річної жительки міста, трапилась на вулиці Грушевського, 22. Вулиця була неосвітлена. Подія трапилась у темний час доби і потерпіла не запам’ятала прикмети нападника. Тому поширений у соціальних мережах фоторобот не носить об’єктивного характеру», - прокоментувала представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.

 Інших випадків зґвалтування в місті не зафіксовано, тому поліція просить не поширювати панічні настрої і не реагувати на неперевірену інформацію.

 Нагадаємо, у 2016 році в Олександрії було затримано і викрито у серії злочинів маніяка, який нападав та вбивав дітей. Справа про «олександрійського маніяка» стала резонансною. Судовий розгляд продовжується.


Скриншот з соцмереж

0    2402     15.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!