Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів необхідна ID-картка

Олександрійцям для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів необхідна ID-картка

Школярам, які у 2019 році проходитимуть незалежне зовнішнє оцінювання або планують вступити на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра до навчального закладу після 9-го класу, мають своєчасно подбати про оформлення ID-картки. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

У роз'ясненні, яке отримали “ОН” від Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області, зазначено, що український паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення 14 років, звернутись до підрозділу Управління Державної міграційної служби області за зареєстрованим місцем проживання. Ця адміністративна послуга є безкоштовною.

“Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Цей же документ пред'являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування. 

Подавати для реєстрації інший документ можуть лише окремі категорії учнів.

Окрім того, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу. Під час подання заяви на вступ необхідно пред'явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. Одним з таких документів є паспорт громадянина України. Водночас, свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу.

Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта, адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року”, - уточнює УДМС України в Кіровоградській області.

Раніше "Олександрійські новини" повідомляли про те, що на Кіровоградщині ID-картки випускникам оформлюватимуть у пріоритетному порядку


0    905     14.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!