Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині ID-картки випускникам оформлюватимуть у пріоритетному порядку

На Кіровоградщині ID-картки випускникам оформлюватимуть у пріоритетному порядку

Випускники шкіл у Кіровоградській області можуть розраховувати на максимальне сприяння з боку управління міграційної служби в процесі оформлення ID-карток.

Відповідне доручення надано керівникам обласних управлінь міграційної служби, повідомляють на офіційному сайті ДМС України.

Керівники територіальних підрозділів, спільно із місцевими управліннями освіти та керівниками навчальних закладів, вирішуватимуть питання прийому учнів в окремо встановлені години. Вони мають невідкладно приймати рішення про документування після проведення відповідних перевірок.

"Для оформлення ID-картки вперше школярам необхідно звернутися до підрозділу ДМС або центру надання адмінпослуг (ЦНАП) за місцем реєстрації та надати свідоцтво про народження, паспорти батьків (або одного з них), довідку про реєстрацію місця проживання (видає орган реєстрації, утворений місцевою адміністрацією). Перший паспорт у формі ID-картки видається безкоштовно", - пояснюють у Державній міграційній службі.

Нагадаємо, раніше було скасовано норму, яка дозволяла на ЗНО подати копію свідоцтва про народження замість копії паспорта тими, хто не досяг 16-річного віку.

Фото: з сайту ДМС України  

0    2067     04.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!