Новини

на попередню сторiнку

Витрати на демонтаж прибудови екс-головного архітектора Олександрії виконавча служба може компенсувати за рахунок майна власниці (відео)

Витрати на демонтаж прибудови екс-головного архітектора Олександрії виконавча служба може компенсувати за рахунок майна власниці (відео)

В Олександрії по вулиці Першотравневій, 51 продовжують зносити двоповерхову будівлю, яку до своєї квартири прибудувала екс-архітекторка міста. Виконавча служба працюватиме майже щодня, запевнив журналістів державний виконавець відділу примусового виконання рішень суду УДВС ГТУЮ в Кіровоградській області Богдан Улюшев. Для компенсації витрат держави на демонтаж добудови, виконавча служба може звернутися за стягненням майна з власниці цієї будівлі. Про це повідомляють “Олександрійські новини” журналісти яких були на місці події.


Після «гарячого» початку знесення незаконного будівництва, емоції охололи. На місці роботи спокійно працюють будівельники підрядної організації, що займається демонтажем. Розбирають дах будівлі. Власники будівлі роботі не перешкоджають. Однак державний виконавець зазначив, що можливі додаткові заяви до правоохоронних органів щодо перешкоджання законній діяльності виконавців.

Нещодавно “Олександрійські новини” повідомляли про те як незаконну прибудову до дев’ятиповерхівки екс-головного архітектора Олександрії зносить виконавча служба з штовханиною і з скандалом

0    4265     31.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!