Новини

на попередню сторiнку

Незаконну прибудову до дев’ятиповерхівки екс-головного архітектора Олександрії зносить виконавча служба з штовханиною і з скандалом (відео, фото)

Незаконну прибудову до дев’ятиповерхівки екс-головного архітектора Олександрії зносить виконавча служба з штовханиною і з скандалом (відео, фото)

Двоповерхова прибудова із гаражем до дев’ятиповерхового багатоквартирного будинку за адресою Першотравнева, 51, зноситься виконавчою службою. Прибудова давно визнана судами всіх інстанцій незаконною і такою, що наносить шкоду будинку. Вона належить екс-головному архітектору Олександрії громадянці Надії Мірошніченко. Станом на 12.00 демонтовано вхідні ворота та розбирається покрівля будинку, повідомляє журналіст «Олександрійських новин», який був на місці події.

Напередодні демонтажу незаконної будівлі, на будинку були розвішані оголошення про те, що буде відбуватись виконання судового рішення по зносу незаконної прибудови. Те що такі оголошення з’явились завчасно підтвердили жителі будинку, що проживають у багатоповерхівці. Про завчасне повідомлення ,в тому числі із врученням листом із повідомленням, вказав журналістам і державний виконавець відділу примусового виконання рішень суду УДВС ГТУЮ в Кіровоградській області Богдан Улюшев.

Декілька спроб почати виконання рішення суду наштовхувались на фізичну протидію громадянки, яка заперечила спочатку те, що вона є донькою чи родичкою екс-архітектора, але прізвище у неї повністю збігається – Наталія Мірошніченко. Вона наполягала, що вона тепер є власницею прибудови і демонтаж не можна робити, бо там є хвора людина і дитина. «Там мої речі, це моє майно. Я звинувачую виконавця… що в змові із моїми сусідами те, що вони з 7 поверху, і з третього в змові».


Коли будівельники почали працювати над демонтажем, пані Н. Мірошніченко та жінка, яка не представилась, почала діяти, включно із штовханиною та намаганням крутити вентилі на газових балонах та скидувати на землю будівельні риштування. Поліція відгородила “живою стіною” виконавців та незгодних із рішенням суду.

Після того, як було спиляно ворота гаражного приміщення, почався демонтаж покрівлі будинку. В цей час з’явилась екс-головний архітектор міста Надія Мірошніченко, яка заявила, що у неї там є хворий чоловік. Як повідомили жителі будинку, біля прибудови є квартири, які теж належать пані Мірошніченко.


Про прибудову яка існує незаконно повідомляли свого часу загальноукраїнські, обласні та місцеві засоби масової інформації. Журналісти ТРК «Контакт-ЛТД» проводили власне розслідування з питання незаконних прибудов, в тому числі екс-головного архітектора міста (на відео з 2.09 до 6.46).

Як повідомляли тоді експерти, будинок має бути розібраним (на відео 4 хвилин 27 секунд)0    6742     30.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!