Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії «страйк» пільгових перевезень поширився на всі міські маршрути

В Олександрії «страйк» пільгових перевезень поширився на всі міські маршрути

В Олександрії пільгові рейси і пільгові перевезення в місті не здійснюються в повному обсязі і на всіх маршрутах. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Журналісти вийшли на автобусні зупинки в місті, зокрема на зупинку «Райпобуткомбінат», на зупинку «Ромашка» біля центральної площі та на зупинку біля сквера Ю.Кравченка.

За опублікованими на офіційному сайті графіками, автобуси курсують. Проте на зупинках набагато менше пільговиків. Декілька співрозмовників, що мають пільги повідомили, що вони дійсно не можуть користуватись пільговими перевезенням, проте автобуси відновили своє курсування за графіком.

На умовах конфіденційності, «Олександрійським новинам» два співробітники різних фірм, що обслуговують автобусні перевезення в місті і інших населених пунктах, повідомили, про наказ вивести транспорт на лінію. «Нам сказали з усіх брати гроші за те, що вони їдуть у автобусі. Це не вчора таке було. Я не пам’ятаю точної дати, але у нас так. У інших може бути і по-другому, я не знаю», - повідомив співрозмовник. На уточнююче питання хто саме дав такі накази, співрозмовник відповісти відмовився. Приблизно таку ж інформацію надав і інший працівник автоперевізників.

Офіційні коментарі перевізників «Олександрійським новинам» отримати не вдалось. За всіма телефонами, що вказані як офіційні для контакту з підприємцями-перевізниками у рішенні виконавчого комітету, яке визначає графіки руху на міських автобусних маршрутах загального користування ніхто не відповідає.

Телефони управління інформатизації та інформаційно-аналітичної політики Олександрійської міської ради, яке виконує роль прес-служби міськради не відповідали протягом дня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що пільгові рейси в Олександрії скасовані негласним рішенням перевізників, а міська влада повідомляла про те, що існує «страйк» перевізників.

Фото"Pixabay"

0    2540     26.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!