Новини

на попередню сторiнку

Кіберзлочинці в Олександрії обдурили із придбанням телевізора жительку міста

Кіберзлочинці в Олександрії обдурили із придбанням телевізора жительку міста

39-річна жителька Олександрії потрапила на гачок кіберзлочинців, які запропонували придбати телевізор і здійснити покупку через інтернет-сервіси. Спроба придбати недорого якісний телевізор закінчилась тим, що гроші забрали злочинці, а товар так і не прибув до олександрійки.

Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Інформацію підтвердив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський. Звернення щодо кіберзлочину надійшло 16 жовтня ввечері. «15 жовтня на інтернет ресурсі жінка замовила телевізор «Самсунг» та перерахувала кошти в сумі 4800 гривень, але до теперішнього часу телевізор не отримала. За даним фактом порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. На даний час тривають слідчі дії».

Згадана стаття у кримінальному кодексі говорить, що заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нещодавно «Олександрійські новини» розповідали, як телефонні шахраї продовжують дурити олександрійців

Фото "pixabay"

0    867     24.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!