Новини

на попередню сторiнку

Телефонні шахраї продовжують дурити олександрійців - ціна зросла до 20 тисяч гривень

Телефонні шахраї продовжують дурити олександрійців - ціна зросла до 20 тисяч гривень

59-річна олександрійка потрапила на гачок телефонних шахраїв. Класична схема складалась з СМС-повідомлення про те, що банківську картку «заблоковано». Шахраї представились старенькій працівниками банку та повідомили, що для «розблокування» картки потрібно внести кошти. Про це повідомляють «Олександрійські новини», з посиланням на інформацію начальника сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергія Козловського.

Жінка повірила шахраям і перерахувала більше 20 тисяч гривень на картковий рахунок зловмисникам. Злочин трапився 5 жовтня, а повідомлення про нього надійшло до поліцейських, 8 жовтня.

«За даним фактом порушено кримінальне впровадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Поліція попереджає, що почастішали випадки шахрайства, як за допомогою ресурсів Інтернет мережі під час купівлі товарів, так і за допомогою банківських карток. Також є випадки, що шахраї ходять по домівкам громадян і представляються працівниками соціальних служб. Вигадують різні мотиви, для того, щоб зайти у будинок чи квартиру, наприклад пропонують «зняття порчі» і інше. Якщо ви побачите таких громадян, одразу телефонуйте 102. Шахраї небезпечні. Окрім того якщо пропонують щось перерахувати і віддати пообіцяйте і не робіть цього. Банківські працівники в жодному разі не вимагають ніяких персональних даних по кредитних картках, оскільки ці дані є в банківській установі і отримувати від людей телефоном, немає ніякої необхідності», - попереджає С.Козловський.

0    3014     16.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!