Новини

на попередню сторiнку

День Білої Тростини в Олександрії відзначили виступом незрячих артистів з різних міст України

День Білої Тростини в Олександрії відзначили виступом незрячих артистів з різних міст України

В Олександрії відзначили День Білої Тростини зібранням працівників олександрійського підприємства УВП УТОС. На ньому незрячі олександрійці та їх гості, які теж мають обмежений зір або втратили його, виступили із власними номерами художньої самодіяльності та продемонстрували те, наскільки вони є закоханими у мистецтво, людьми. Про це повідомляє журналіст «Олександрійських новин», який побував на заході.

День Білої Тростини відзначають в Олександрії традиційно, за ініціативи Лілії Лук’янчук як зібрання колективу підприємства із концертом та запрошенням гостей з різних куточків України.

Цього року захід відбувався без допомоги Л. Лукянчук, яка відійшла у вічність нещодавно, 16 квітня 2018 року на 50–му році життя.

Пам'ять про одного з найактивніших громадських діячів міста вшанували хвилиною мовчання.

У 2015 році завдяки активності Л.Лукянчук проведено масштабний захід по відзначенню 80-річчя заснування підприємства. Завдяки активній просвітницькій роботі, вдалось переконати владу щодо необхідності встановлення світлофорів з звуковими мітками для незрячих, облаштування простішого доступу до об’єктів соціальної сфери.


Директор підприємства об’єднання громадян «Олександрійське учбово-виробниче підприємство «Українського товариства сліпих» Павло Лук’янчук нагородив подяками та грошовими преміями шістьох працівників підприємства за сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Білої Тростини.

Участь у концерті взяли представники художньої самодіяльності незрячих міста та гості з міст Мукачеве, Луцьк, Одеса і Кривий Ріг.0    414     22.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!