Новини

на попередню сторiнку

Олександрійського бійця АТО, що загинув за загадкових обставин, посмертно нагородили орденом

Олександрійського бійця АТО, що загинув за загадкових обставин, посмертно нагородили орденом

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України старшину Євгеній Бусигіна нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. Відповідний Указ підписано Президентом України. Вручення нагороди рідним бійця провели у міській раді, напередодні Дня захисника України.

Журналісти «Олександрійських новин» неодноразово розповідали про Євгена Бусигіна, олекснадрійця, що змінив цивільне життя водія на військове,у зоні АТО. Там він став одним з кращих військовиків свого підрозділу і змінив водійське кермо на службу у розвідці.

Він став одним із перших, хто долучився до батальйонів територіальної оборони і брав участь у боях під Дебальцевим, Горлівкою та в інших, найгарячіших точках АТО.

Як згадував Євгеній Бусигін, українська армія витримала удар і сформована із простих людей, змогла довести свою ефективність перед сильним ворогом: «Ми ніколи першими не починаємо. Але ми даємо відсіч. Я думаю, з тієї сторони зрозуміли, що все це не іграшки, що це не жарти, вже наприкінці 2014 року, у чотирнадцятому році. Вони почали ставити на лінію зіткнення серйозні, великі сили».

11 червня 2016 року Є.Бусигін загинув за до кінця не з’ясованих обставин вдома, в Олександрії.

Офіційна траурна церемонія проходила в фойє Палацу культури "Світлопільський".  Попрощатись із Героєм та виразити свої співчуття його рідним прийшли більше сотні городян, представники влади, бойові побратими з 34-го батальйону.

12 жовтня 2016 року Євгену Бусигіну відкрили пам’ятну дошку на приміщенні школи №2 (відео про подію тут).

Пам'ять Євгена Бусигіна буде завжди жити у серцях олександрійців.

0    5182     12.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!