Новини

на попередню сторiнку

В Попельнастівській громаді на Олександрійщині відкриють новітній центр

В Попельнастівській громаді на Олександрійщині відкриють новітній центр

У селі Попельнастому завершили реконструкцію одного із приміщень для розміщення у ньому культурно-освітнього центру «ТОЛОКА». Відкриття заплановано на 19 жовтня о 10.00.

Про це повідомив на свій сторінці у Фейсбук Валерій Жванко, краєзнавець, автор книг з історії краю, лауреат обласної краєзнавчої премії імені Ястребова.

«Ця довгоочікувана подія стала результатом спільної праці всієї нашої громади!», - говорить у повідомленні В.Жванко.

«Багато років старожили нашого села ділилися своїми спогадами з односельцями, допомагали школярам у написанні рефератів і творчих робіт з історії, надавали документи, фотографії і різноманітні предмети старовини. Але відповідного приміщення для їх зберігання, вивчення і демонстрації у нашому селі не було. Як Вам відомо, роботи по підготовці такого виставкового простору розпочалися у березні 2017 року. Багато людей безкорисливо допомагали будівельникам, художникам і дизайнерам. Тож зараз, коли завершено внутрішній ремонт, оформлено інтер’єр, впорядковано двір і навколишню територію, центр готується до відкриття.

З радістю приймемо від Вас побажання, поради і Ваші спогади про пережите Вами особисто. Все це наповнить наш електронний архів, який стане джерелом цінної інформації для наших нащадків і всіх людей, що цікавляться історією рідного краю», - зазначає краєзнавець.

Нагадаємо, раніше «Олександрійські новини» повідомляли, що музейну експозицію у культурному центрі на Олександрійщині поповнять фото із сімейних альбомів.

Також раніше стало відомо, що культурно-освітній центр у Попельнастому Олександрійського району матиме назву «Толока», а логотип центру розробила Оксана Мальована

Ще раніше ми повідомляли, що до колекції центру передали козацьке ядро.

Наприкінці 2017 року, «Олександрійські новини» розповідали, що на Олександрійщині силами громади, створюють унікальний культурно-освітній центр у Попельнастому.

0    1990     08.10.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!