Новини

на попередню сторiнку

У Новій Празі відкриють новий дитячий садочок на 50 місць (Фото)

У Новій Празі відкриють новий дитячий садочок на 50 місць (Фото)

Новий дитячий садочок, розрахований на 50 дітей, з'явиться у Новій Празі. Його облаштують у приміщенні Новопразького навчально-виховного об'єднання, де зараз триває ремонт.

Потреба в новому дошкільному закладі в селищі є, батьки вже зараз цікавляться, як записати дітей до нового дитсадка, розповіла кореспондентам "Олександрійських новин" начальник відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Олена Полтавець.

Дитячий садок розміщуватиметься на першому поверсі Новопразького НВО. Тут облаштують приміщення для двох груп вихованців по 25 дітей: ігрову кімнату, роздягальню, спальню, харчоблок, їдальню, приміщення для обслуговуючого персоналу.

Реконструкцію школи розпочали в минулому році. Підрядники вже замінили дах, встановили нову систему опалення. Тепер триває облаштування дошкільного підрозділу, пояснила Олена Полтавець.

Зараз трохи більше 50% дітей у Новій Празі охоплені дошкільною освітою. Натомість, у школі, розрахованій на 320 учнів, навчається половина від цієї кількості. Тому для створення дитячого садочка й обрали приміщення навчально-виховного об'єднання.
У приміщеннях майбутнього садочка триває ремонт

Як повідомлялося, на капітальний ремонт Навчально-виховного об'єднання у Новій Празі направили 10 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.

Фото: "Олександрійські новини" 

0    2705     12.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!