Новини

на попередню сторiнку

Дороги, школи і водогін: у Новопразькій громаді розповіли про плани на 2018 рік

Дороги, школи і водогін: у Новопразькій громаді розповіли про плани на 2018 рік

Протягом 2018 року нове керівництво Новопразької об'єднаної територіальної громади планує продовжити реалізацію вже розпочатих проектів, зокрема ремонтів навчальних закладів і доріг.

Про це журналістам "Олександрійських новин" розповів Новопразький селищний голова Богдан Куруп на першій сесії селищної ради.

"У планах - ремонти дитячих садочків, виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт одного з них, поточний ремонт іншого, - відзначив Куруп. - Плануємо завершити капітальний ремонт Навчально-виховного об'єднання школи №2, куди вже направили 10 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку. Тому ми плануємо до кінця року завершити цю роботу. Також буде проводитися робота по освітленню вулиць, по асфальтуванню доріг".

Цього року, за словами очільника територіальної громади, планують також виготовити проектно-кошторисну документацію на заміну мереж водопостачання: "Багато є азбестових і чавунних труб, які не відповідають санітарним нормам, і з якими виникають проблеми". Богдан Куруп відзначив, що всі питання реалізуються в робочому режимі. Території об'єднаної громади вже почали реалізацію проектів і завдання нової влади - підтримати їх.

Як повідомлялося, перша сесія Новопразької селищної ради відбулася 1 червня. Там же Богдан Куруп анонсував відкриття гемодіалізного центру в Олександрійській центральній районній лікарні.

Фото: "Олександрійські новини"   

0    1264     04.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!