Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина отримала перші набори LEGO для школярів

Кіровоградщина отримала перші набори LEGO для школярів

5 липня представники органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об'єднаних територіальних громад Кіровоградської області отримали перші набори для першокласників LEGO "Six Bricks" ("Шість цеглинок"). Місцева влада далі розповсюджуватиме їх по закладах освіти.

Про це повідомили на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

До кінця липня цього року такі набори безкоштовно отримають всі державні і комунальні загальноосвітні навчальні заклади Кіровоградщини з мережею перших класів. Із 1 вересня 2018 року педагоги зможуть використовувати LEGO в роботі з молодшими школярами.

"Набір LEGO "Six Bricks" отримає кожен учень 1 класу. За попередньою інформацією, у вересні 2018 року навчання в школах Кіровоградщини розпочнуть понад 11 тисяч першачків", - відзначають в облдержадміністрації. Заклади загальної середньої освіти також отримають на кожен перший клас набори LEGO "Play Box", що надійдуть в область у листопаді-грудні 2018 року.

За допомогою конструкторів LEGO діти вчитимуться алгоритмічно мислити, домовлятися та досягати компромісів, експериментувати та аналізувати результати.

Як повідомляли "Олександрійські новини" набори LEGO для України безкоштовно надає некомерційна організація "The LEGO Foundation". Доставка конструкторів у школи буде відбуватися поетапно.   

Фото: прес-служба Кіровоградської ОДА

0    1742     06.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!