Новини

на попередню сторiнку

Всі олександрійські першокласники отримають набори LEGO в новому навчальному році

Всі олександрійські першокласники отримають набори LEGO в новому навчальному році

З 1 вересня всі перші класи комунальних та державних шкіл в Україні зможуть використовувати набори LEGO. Їх безкоштовно надасть некомерційна організація The LEGO Foundation.

Про це повідомили на спільній прес-конференції Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Віце-президента The LEGO Foundation Каспера Оттоссона Канструпа, передає прес-служба МОН України.

Першокласники отримають два типи наборів: "6 цеглинок" ("Six Bricks"), які забезпечуватимуться у розрахунку на кожного першокласника, та "LEGO Play Box", які надаватимуться додатково на кожен клас.

У зв'язку із великим обсягом доставка відбуватиметься поетапно. 1-й етап - червень 2018 року.  В його межах до українських шкіл надійдуть усі набори "6 цеглинок", які отримає кожен український першокласник, відзначила Лілія Гриневич.

Ігрові набори "LEGO Play Box" в українські школи доставлятимуть у 4 етапи протягом 2018-2019 року. Відповідно до опублікованої презентації МОН, Кіровоградська область потрапила до останнього етапу - з грудня 2018 до квітня 2019 року.


Кадр презентації МОН України

Усього в Україну мають завезти 5 вантажівок "Six Bricks" та 45 вантажівок "LEGO Play Box". Ігрові методики навчання зможуть випробувати майже 400 тис. першокласників з 16 тис. шкіл, де проводитимуть навчання близько 22 тис. вчителів.

З початку 2018 року представники The LEGO Foundation почали проводити тренінги для вчителів перших класів, керівників пілотних шкіл, методистів та представників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, де навчали використовувати набори LEGO в роботі з учнями.


Кадр презентації МОН України

Ознайомитися з методиками навчання за допомогою LEGO можна на сайті МОН за посиланням.

Фото: прес-служба МОН України

0    1579     16.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!