Новини

на попередню сторiнку

Облрада попросила в Уряду додаткове фінансування на монетизацію пільг в Олександрії

Облрада попросила в Уряду додаткове фінансування на монетизацію пільг в Олександрії

На сесії Кіровоградської обласної ради, що відбулася 8 червня, було підтримано депутатський запит депутата обласної ради Ірини Чемерис до Кабміну, Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики. Депутат просить виділити додаткову дотацію для бюджету Олександрії на фінансування проїзду пільговиків.

Про це повідомили на сайті обласної ради та опублікували текст звернення.

У зверненні відзначається, що пенсіонери Олександрії звернулися до обласної влади у зв'язку із можливою втратою безкоштовного проїзду в міському громадському транспорті. "Дане питання виникло внаслідок прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197… та стосується не лише пенсіонерів, а й інших пільгових категорій, які мають право згідно з чинним законодавством України на пільговий проїзд", - сказано в зверненні. На думку депутатів, положення Постанови обмежують пільги окремим категоріям осіб та суперечать законодавчим нормам.

"Місто Олександрія є депресивною територією. Бюджет міста не може забезпечити в повному обсязі  монетизацію перевезень для всіх пільгових категорій…", - наголошується у зверненні. Міська рада вирішила надавати пільги у безготівковій формі, але такий підхід залишає частину пільговиків без державних гарантій.

Депутати обласної ради просять урядовців розглянути можливість додаткової дотації для бюджету Олександрії на реалізацію рішення про новий порядок надання пільг на проїзд.

Як повідомлялося, нардеп Анатолій Кузьменко звернувся до Прем'єр-міністра України щодо пільгового проїзду для пенсіонерів Олександрії.

Фото: прес-служба Кіровоградської облради 

0    994     18.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!