Новини

на попередню сторiнку

Анатолій Кузьменко звернувся до прем'єр-міністра через пільговий проїзд для пенсіонерів

Анатолій Кузьменко звернувся до прем'єр-міністра через пільговий проїзд для пенсіонерів

Народний депутат України Анатолій Кузьменко подав депутатський запит до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ризику позбавлення частини пенсіонерів за віком пільгового проїзду.

Відповідний запит було подано 20 квітня. Його копію опублікували на сайті Верховної Ради України.

У запиті нардеп пише, що до нього звернулися пенсіонери і представники громадських організацій Олександрії. Вони бояться, що з прийняттям постанови Кабміну про монетизацію пільг вони можуть втратити право на безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті.

Готівкова форма оплати за проїзд з державного бюджету вводиться лише для певних категорій пільговиків, а фінансування проїзду для більшості пенсіонерів, зокрема пенсіонерів за віком, перекладається на місцеві бюджети, йдеться у запиті.

У такому випадку місцева влада в окремих регіонах може не мати коштів, щоб компенсувати пільговикам витрати на проїзд. "Станеться так, що якась частина пенсіонерів у відповідному депресивному регіоні не буде мати можливості скористатися пільгами на проїзд у громадському транспорті", - відзначає Кузьменко.

Народний депутат від Кіровоградщини просить Володимира Гройсмана доручити відповідним міністерствам і відомствам розглянути звернення пенсіонерів і "запропонувати шляхи вирішення зазначеної проблеми".

Копія запиту: w1.c1.rada.gov.ua

Фото: Україна-Центр

0    1687     03.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!