Новини

на попередню сторiнку

Трьом олександрійським ОСББ відшкодують понад 100 тисяч гривень за "теплими" кредитами

Трьом олександрійським ОСББ відшкодують понад 100 тисяч гривень за

Олександрійські об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Арка", "СОБОРНИЙ 107" та "Ювілейне" отримають більше 100 тисяч гривень в якості відшкодування частини кредитів на утеплення будинків.

Виконавчий комітет ухвалив відповідні рішення на сьогоднішньому засіданні 14 червня.

Як пояснили члени виконкому, міська програма наразі відшкодовує 10% від суми кредитів. ОСББ також можуть розраховувати на компенсацію 30% коштів з обласного бюджету та щонайменше 50% - від банку. Цього року, за словами голови планово-бюджетної комісії Сергія Гриценка, в бюджет заклали 300 тисяч гривень на потреби ОСББ. Наразі за допомогою звернулися більше об'єднань, ніж очікувалося.

Об’єднання "Арка" уже вчетверте отримало кредит, пояснюють в міськраді. Цього разу мешканці будинку придбали двері, вікна, матеріали для утеплення, за які їм компенсують 36,5 тисячі гривень з міського бюджету.

ОСББ "СОБОРНИЙ 107" вдруге скористалося "теплим" кредитом - на заміну дверей, вікон та теплолічильник. Жителям мають відшкодувати 35 тисяч гривень за кредитом в "Укргазбанку".

ОСББ "Ювілейне" взяло свій перший "теплий" кредит на придбання енергозберігаючих вікон, дверей та ламп для під’їздів. Об'єднанню буде повернено 38,4 тис. грн.

За даними міськради, в Олександрії "теплими" кредитами скористалися вже 8 ОСББ, ще 10 об'єднань співвласників планують це зробити.

Як розповідали "Олександрійські новини", члени ОСББ "Арка" оформили кредит на 365 тисяч гривень.

Ілюстрація: Експрес

0    991     14.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!