Новини

на попередню сторiнку

Утеплення й нові вікна: олександрійське ОСББ "Арка" взяло кредит на модернізацію будинку (Фото)

Утеплення й нові вікна: олександрійське ОСББ

Олександрійське об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Арка" в черговий раз скористалося державною, обласною і міською програмами з енергозбереження. Жителі вже оформили кредит на 365 тисяч гривень і розмірковують над ще одним.

Завдяки кредитним коштам, цього року в будинку по проспекту Соборний, 111 повністю замінять вікна на сходових майданчиках та розпочнуть роботи з утеплення, розповів "Олександрійським новинам" голова ОСББ "Арка" Олександр Гончаренко.

Зараз в будинку встановлюють металопластикові вікна, утеплюють тамбури в кожному під'їзді і фундамент. Заміну вікон вдалося здешевити завдяки жителю будинку, який взявся за цю роботу безкоштовно, відзначив Олександр Гончаренко. На кожному другому поверсі також встановлюють автоматичні світильники, які реагують на звук. Це розраховано на зменшення витрат електрики. Усі роботи планують завершити за тиждень-півтора.

"Далі почнемо підготовку до більш ґрунтовних робіт - це складні і дорогі роботи. За попередніми підрахунками, треба понад 3 мільйони гривень. За один рік, навіть з державною, обласною і міською програмами не вдасться це зробити", - пояснив Гончаренко.


За його словами, програма з енергозбереження дуже вигідна. ОСББ "Арка" вже оформило декілька кредитів, частину коштів для яких отримало з державного, обласного і міського бюджетів. "В минулому році брали кредит на 164 тисячі. Витратили своїх грошей до 40 тисяч", - пояснив голова ОСББ. Якщо ще будуть ліміти на кредити, об'єднання готове взяти ще один кредит цього року.Фото: "Олександрійські новини" 

0    2056     04.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!