Новини

на попередню сторiнку

Дитячий табір "Дружба" у Приютівській ОТГ готовий приймати відпочивальників

Дитячий табір

Дитячий оздоровчий табір "Дружба" у селі Войнівка готовий прийняти відвідувачів. Протипожежні заходи тут виконанні у повному обсязі.

Про це повідомили у прес-службі Олександрійської райдержадміністрації за результатами засідання обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Табір "Дружба" став одним із чотирьох закладів відпочинку дітей, які повністю виконали приписи фахівців ДСНС. Відповідають вимогам також табір "Сонячний" Долинського району, комплекс "Лісова пісня" Маловисківського району, дитячий заклад "Бригантина" Новоархангельского району.

Заступник начальника управління ДСНС України в області Василь Штогрін також поінформував про результати протипожежних перевірок у лікувально-профілактичних закладах області: 71 будівля не обладнана блискавичниками, у 376 будівлях не оброблені дерев’яні конструкції, 86 об’єктів недоукомплектовані засобами пожежогасіння, 159 будівель не обладнано системами протипожежного захисту з виведенням сигналу на пульт рятувальників. За словами посадовця, все це може призвести до виникнення пожеж із трагічними наслідками.

Як повідомлялося, фахівці перевірили шість дитячих таборів Кіровоградщини.

За рахунок бюджету до "Дружби" планують відправити 70 олександрійських дітей.

Фото: Перша електронна газета

0    1452     14.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!