Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії планують оздоровити 160 дітей пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів

В Олександрії планують оздоровити 160 дітей пільгових категорій за рахунок бюджетних коштів

Більше 4 тисяч олександрійських дітей планують охопити літнім відпочинком та оздоровленням цього року: учнів у пришкільних таборах, дітей пільгових категорій і дітей працівників бюджетної сфери.

Відповідну інформацію повідомили в прес-службі Олександрійської міської ради.

За офіційними даними, в Олександрії проживають понад 8200 дітей віком від 7 до 17 років. До організованого відпочинку хочуть залучити майже половину з них. "У цьому році на оздоровлення дітей пільгових категорій і дітей працівників бюджетних установ у стаціонарних закладах з міського бюджету виділено 1,6 млн грн", - інформують в міськраді.

71 дитину обіцяють відправити на відпочинок до дитячого табору "Дружба" у Войнівці та санаторію на березі Азовського моря. Загалом за рахунок бюджетів різних рівнів цього року планується оздоровити 160 дітей пільгових категорій.

Водночас, за інформацією Кіровоградської облдержадміністрації, на літнє оздоровлення дітей Кіровоградщини загалом було виділено 31 мільйон гривень із різних бюджетів.

Як повідомлялося, право на отримання пільгових путівок матимуть 9 категорій олександрійських дітей.

Під час аукціону міська рада обрала для відпочинку дітей на морському узбережжі КП "Дитячий заклад санаторного типу "Таврія" у Херсонській області.

Фото умовне: bucha.com.ua

0    1186     05.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!