Новини

на попередню сторiнку

Соборну площу в Олександрії вирішили зробити пішохідною до 1 вересня

Соборну площу в Олександрії вирішили зробити пішохідною до 1 вересня

Площа Соборна в Олександрії стане пішохідною зоною на все літо. Рух транспорту обмежать з 1 червня до 1 вересня 2018 року.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 7 червня.

Пішохідну зону організують на всій території площі до вулиці Перспективної (50-річчя Жовтня). Нове рішення забороняє наскрізний проїзд транспорту та вводить обмеження на в'їзд транспорту в пішохідну зону. Нові правила не стосуватимуться лише спеціального транспорту під час виконання службових обов'язків.

Комунальні служби мають встановити дорожні знаки відповідно до схеми об'їзду, а слідкувати за дотриманням обмежень запропонували міському відділу поліції.

На сьогоднішньому засіданні виконавчий комітет вже ухвалив схему об'їзду Соборної площі для міських автобусів. Проект підтримали в анонсованому раніше вигляді, хоча місця зупинок можуть змінити. За новою схемою автобуси почнуть курсувати з 13 червня. На схемі зеленим кольором позначені діючі зупинки, синім - заплановані.

 

Схема об'їзду: ілюстрація з сайту Олександрійської міськради

"Після закриття площі для руху транспорту тут планується розмістити відкриті майданчики, міні-кафе тощо", - обіцяють у мерії. Поки що розробляється проектна документація для зони відпочинку.

Як відзначають у прес-службі міської ради, питання було детально вивчене, обговорене з жителями та узгоджене з перевізниками. Ідею, за запевненнями влади, підтримала більшість олександрійців.

Нагадаємо, ініціативу з перетворення центральної площі Олександрії на пішохідну зону міська рада оприлюднила 18 травня. За результатами опитування "Олександрійських новин", цей проект підтримали трохи більше половини учасників голосування.  

Фото: Wikimapia

0    1581     07.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!