Новини

на попередню сторiнку

Перетворення Соборної площі на пішохідну зону підтримала половина опитаних олександрійців

Перетворення Соборної площі на пішохідну зону підтримала половина опитаних олександрійців

Закриття Соборної площі в центрі Олександрії для транспорту і перетворення її на пішохідну зону підтримали трохи більше половини опитаних олександрійців. Ще майже стільки ж вважають, що це призведе лише до зайвих проблем.

Відповідне голосування відбулося на сторінці "Олександрійських новин" у Facebook та на сайті.

Результати в соцмережі і на сайті співпали. Думки учасників опитування розділилися майже порівну. Перетворення площі на пішохідну зону підтримали 56% учасників голосування у Facebook, 44% респондентів вирішили, що це лише додасть зайвих проблем із транспортом. На сайті "за" висловилися 54% олександрійців, 45% не впевнені у користі ідеї.

Деякі користувачі в мережі висловили пропозицію, що спочатку варто було б реалізувати цю ідею в "тестовому" режимі - на вихідні та свята. Крім того, люди не впевнені, що міській владі вдасться реорганізувати рух громадського й приватного транспорту так, щоб у підсумку олександрійцям було комфортно. Однак, якщо це вдасться зробити, зона відпочинку в центрі міста може стати вдалою ідеєю, вважає близько половини опитаних.

Нагадаємо, 18 травня Олександрійська міська рада оприлюднила ініціативу закрити Соборну площу на літо для проїзду транспорту, щоб перетворити її на зону відпочинку. Мерія пояснювала ідею нібито численними проханнями самих олександрійців.

Фото: UA Travels - LiveJournal

0    2817     25.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!