Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські авіатори вшанували пам'ять товаришів по службі, які загинули в 2014 році під Слов'янськом (Фото)

Олександрійські авіатори вшанували пам'ять товаришів по службі, які загинули в 2014 році під Слов'янськом (Фото)

З нагоди четвертої річниці загибелі двох товаришів по службі у військовій частині 2269 в Олександрії влаштували мітинг-реквієм. Авіатори вшанували пам'ять командира гелікоптера, полковника Сергія Бульдовича і борттехніка, капітана Сергія Кравченка.

Мітинг-реквієм відбувся на плацу військової частини. Урочистості розпочалися з державного гімну у виконанні військового оркестру, розповідають кореспонденти "Олександрійських новин".

На мітинг прийшли ветерани авіаційного гарнізону та родичі загиблих військових. Пам'ять Сергія Бульдовича та Сергія Кравченка гвардійці вшанували хвилиною мовчання.

До пам’ятної стели на згадку про військових, які загинули при виконанні свого службового обов’язку, військовослужбовці, гості та ветерани авіаційної служби поклали квіти. В пам'ять про загиблих пролунав трикратний військовий салют. Завершився мітинг-реквієм урочистим маршем гвардійців.
Нагадаємо, трагедія сталася 29 травня 2014 року. При виконанні службового завдання поблизу гори Карачун був збитий вертоліт Мі-8. Загинули 12 військовослужбовців, серед яких двоє - члени екіпажу з олександрійської військової частини.

Тоді попрощатися з екіпажем збитого вертольоту прийшли 500 олександрійців.

Фото: "Олександрійські новини"

0    2275     29.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!